Program TRACĘ NA WADZE to coś więcej niż zajęcia ruchowe dla dzieci!

 

Trening w grupie wpływa pozytywnie na motywacje dzieci. Dzięki programowi TRACĘ NA WADZE dzieci spalają tkankę tłuszczową, poprawiają kondycję i ogólną sprawność, kształtują sylwetkę, budują pewność siebie.

 

Systematyczne chodzenie  na zajęcia TRACĘ NA WADZE oraz stosowanie się do zaleceń dietetycznych gwarantuje sukces.

 

DLA KOGO JEST PROGRAM – TRACĘ NA WADZE?

 

Program został stworzony z myślą o dzieciach borykających się z problemem NADWAGI i OTYŁOŚCI – zarówno chłopcach jak i dziewczynkach, po to aby w bezpieczny i ciekawy sposób zachęcić ich do aktywności fizycznej i dać satysfakcję z postępów jakie dokonują w procesie grupowym. Aby każdy z nich odnalazł siłę w sobie na dokonanie zmian. 

Dbając o regularne i systematyczne treningi – min. 2-3x w tygodniu, zdrowe odżywianie, regularne uzupełnianie wody, dzieci uczestniczące w zajęciach mogą i osiągają poprawę zdrowia i samopoczucia, a dodatkowo wymarzoną sylwetkę

 

TRACĘ NA WADZE – to grupa dzieci z podobnym problemem (nadwaga/otyłość), która się wspiera i motywuje do wspólnego treningu. Dzieci integrują się i wymieniają doświadczeniami trenując w pocie czoła jednocześnie dobrze się bawiąc-  stad aspekt społeczny zajęć TRACĘ NA WADZE

 

Jak wyglądają zajęcia TRACĘ NA WADZE?

 

Zajęcia prowadzone są autorską metodą powstałą (ciągle doskonaloną) poprzez obserwację, analizę i wspólne wnioski wynikające z doświadczenia  specjalistycznej pracy z dziećmi (ciągle rosnącego) ponad 5.000 sesji indywidualnych, około 1.000 sesji grupowych, oraz kilkaset konsultacji. 

 

 

 

Podczas treningu TRACĘ NA WADZĘ wykorzystujemy opracowaną strukturę zajęć. Do realizacji i sprawnego przebiegu programy wykorzystujemy różne formy organizacyjne opierając wykorzystując zasady:

 

  • Wszechstronności 
  • Zmienności pracy mięśniowej 
 
 

*Aby efektywność treningów TRACĘ NA WADZĘ była najwyższa zalecane jest odbycie kilku sesji indywidualnych Fit-Kids HERO w celu nauki prawidłowych wzorców ruchowych oraz zapoznania się z prawidłowa techniką ćwiczeń. (Link do opisu Fit-Kids Hero)

 

Aby zapisać się na zajęcia i dołączyć do programy TRACĘ NA WADZĘ konieczna jest wcześniejsza konsultacja. 

 

Czy każdy może prowadzić PROGRAM „TRACĘ NA WADZĘ”?

 

Zajęcia TRACĘ NA WADZE mogą prowadzić tylko instruktorzy/trenerzy certyfikowani do ich prowadzenia.

 

  • Certyfikowany instruktor/trener TRACĘ NA WADZE zobowiązuje się do wykonywania swoich obowiązków zgodnie z najwyższymi standardami i w najlepszym interesie dzieci oraz Fit-Kids Centrum Aktywnego Dziecka.
  • Tylko instruktorzy/trenerzy z certyfikatem z FIT-KIDS  mogą prowadzić te zajęcia klubie Fit-Kids. Nie można prowadzić zajęć TRACĘ NA WADZE oraz wykorzystywać struktury i konspektów z zajęć TRACĘ NA WADZE w żadnym innym klubie!