cześć...

 

Jesteśmy pedagogami, trenerami, instruktorami, rodzicami, absolwentami Akademi Wychowania Fizycznego, Wyższej Szkoły Trenerów Sportu i uczestnikami wielu szkoleń/warsztatów oraz prelegentami. 

Wspólnie tworzymy ZESPÓŁ FIT-KIDS. Od ponad 4 lat nasze życie kręci się wokół aktywności fizycznej i sportu dzieci. Rozpoczynaliśmy od aktywizacji w bezpieczny, ciekawy i zachęcający sposób. Jednocześnie rozwijając programy i metody wsparcia dzieci z nadwagą i otyłością. SPecjalizujemy się również w “prowadzeniu” indywidualnym młodych atletów/sportowców nie tylko pod względem przygotowania motorycznego, ale również mentalnego. 

jedną z POMOCY jaką możemy dać innym, jest pokazanie ich MOCY!

Fit-kids-co-to-jest
fitnes-dla-dzieci-wrocław
Odtwórz wideo

Dzieci

fitnes-dla-dzieci-wrocław
Odtwórz wideo

Dzieci

Jesteśmy przekonani, że w aktywności fizycznej nie chodzi o to, żeby robić rzeczy nudne, mało ciekawe, czy takie, które w danym momencie są modne „dla większości” z dodatkową koniecznością presji na wynik. Krótko mówiąc „na siłę”.  W pracy z młodymi sportowcami oprócz poświęcanej uwadze na aspekty fizyczne i motoryczne, szalenie ważnym aspektem jest zwrócenie uwagi na „MOC” zawodnika, która płynie z jego wnętrza – MENTALNOŚĆ. Absolutnie porzucamy stwierdzenie, że najwięcej uwagi trzeba zwracać na rozwój ciała od szyi w dół (czyli cało)… przekonani jesteśmy, że kompletny zawodnik to Ciało – Umysł – Serce i Dusza – to jest nasza kompletny Fit-Kids SUPERHERO.

mówią o nas...

zajęcia-sportowe-dla-młodzieży-wrocław
Odtwórz wideo

Rodzice mówią, że...

ODKRYJ SWOJĄ MOC!

1 %
pozytywnej energii
1 +
treningów indywidualnych
1 +
Konsultacji

skontaktuj się z nami

Email

recepcja@fit-kids.pl

telefon

+48 888530666

Adres

Fit-Kids -Tadeusza Kościuszki 25, 50-011 Wrocław