O nas

Jesteśmy pedagogami, absolwentami Akademi Wychowania Fizycznego, Rodzicami....

Jesteśmy Pedagogami, absolwentami Akademi Wychowania Fizycznego, Trenerami Personalnymi, Absolwentami Wyższej Szkoły Trenerów Sportu, Rodzicami...Jesteśmy PIERWSZĄ „SIŁOWNIĄ DLA DZIECI” w Polsce.

Przez wielu rodziców uznawani za profesjonalistów, specjalistów „od zadań specjalnych”, pozytywnych, uśmiechniętych, sympatycznych, autentycznych, kreatywnych ludzi od których czuć radość i pasję. 

Przeprowadziliśmy ponad 5000 sesji indywidualnych z dziećmi i kilkaset konsultacji.

Od ponad 3 lat prowadzimy Fit-Kids Centrum Aktywnego Dziecka pomagając dzieciom w poprawie jakości życia, zrzuceniu wagi, zdrowym poczuciu własnej wartości, aktywizacji, pokochaniu aktywności fizycznej, odejściu od komputera, poprawie zdrowia fizycznego i psychicznego, motywacji do ćwiczeń, zmiany nawyków, robienia codziennie 10.000 kroków, radości z życia, spełnianiu marzeń, zmiany życia!

Pracujemy z dziećmi, a nie "grupą mięśni"

Pracujemy przed wszystkim z DZIEĆMI, a nie „grupą mięśni”. Zgodnie z rozwojem ontogenetycznym dzieci, koncentrując się na indywidualnych możliwościach i potrzebach naszych klubowiczów - kształtując ich przyszłe życie odpowiedzialnie wprowadzając zmiany w przyjazny sposób. 

NASZĄ MISJĄ jest zmiana życia dzieci na lepsze! Chcemy, aby były ZDROWE, SPRAWNE, AKTYWNE I PEWNE SIEBIE.  

Pomagamy rodzicom budować silniejsze, mądrzejsze, bardziej sportowe dzieci...

Każdy rodzic wie, że niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania dziecka jest aktywność fizyczna. Aktywność, która jest ciekawa, ale przede wszystkim bezpieczna, dostosowana do możliwości i poziomu sprawności dzieci. Najważniejszą rzeczą dla rodzica jest prawdziwa, szczera radość dziecka. Dlatego idealnym i najbardziej atrakcyjnym rozwiązaniem jest połączenie treningu (ćwiczeń fizycznych) z edukacją dotyczącą szerokorozumianej aktywności fizycznej (zdrowego stylu życia) w formie zabawy.

Nie karzemy ruchem... 

Zajęcia prowadzone są autorską metodą, która powstała w oparciu o ontogenezę i kilkuletnie doświadczenie zebrane podczas przeprowadzenia ponad 5.000 treningów indywidualnych z dziećmi, oraz kilkaset konsultacji. Czas oraz zaangażowanie poświęcone na programowanie zajęć indywidualnych oraz grupowych, a także obserwacja zachowań oraz potrzeb dzieci zaowocowały powstaniem programu, który bazuje na wartościach:  ZDROWIE, BEZPIECZEŃSTWO, EDUKACJA, AKTYWIZACJA, ZABAWA  pozwalających na holistyczny rozwój dziecka. 


Wierzymy, że RUCH i AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA jest lekarstwem na wiele problemów, a nie „magiczna tabletka”.
Fit-Kids Centrum Aktywnego Dziecka 

to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Stworzone z myślą o dzieciach i dla dzieci- ich zdrowym rozwoju fizycznym. Chcemy, aby Państwa pociechy rozwijały się zafascynowane aktywnością fizyczną oraz zdrowym jedzeniem. Stworzyliśmy miejsce, które poprzez zabawę i odpowiednie podejście naszej kadry, pomoże w wykształceniu prawidłowych wzorców ruchowych, nauczy zasad zdrowego odżywiania a także wykształci bądź pomoże w zachowaniu dobrej sprawności fizycznej dzieci.

 

Metodyka Autorskich Programów Treningowych pozwala lepiej zrozumieć i wspomagać naturalny proces rozwoju dziecka.

Ukierunkowana jest na stworzenie warunków, gdzie dziecko uruchamia swój potencjał, nawet w sytuacjach, w których samo by się nie spodziewało odniesienia sukcesu.

Do stworzenia i ciągłej ewolucji autorskich programów treningowych wykorzystywana jest wiedza z zakresu biologicznego rozwoju człowieka – ontogeneza (od narodzin do wieku dorosłego).

 

NASZE CELE:

-Świadome planowanie i wspomaganie dalszego naturalnego rozwoju dziecka

-Pomagamy w walce z nadwagą i otyłością

-Kształtujemy i uświadamiamy żywieniowo i zdrowotnie

-Dbamy o prawidłową „wyprostowaną” sylwetkę

-Dążymy do rozumnego wspomagania odczuć, w jaki sposób dziecko kształtuje własne postawy i co ma na nie wpływ.

-Zrozumienie wizji odczuć i przeżyć dziecka wraz ze wszystkimi interakcjami, które zachodzą na każdym etapie jego dorastania.

-Sztuka słuchania dzieci i praca nad motywacją do działania.

Mamy nadzieję, że Fit-Kids Centrum Aktywnego Dziecka, będzie miejscem chętnie odwiedzanym przez Państwa dzieci.

Do zobaczebnia

Zespół Fit-Kids

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.