zacznij

bezpiecznie

Fit-kids-siłownia-dla-dzieci

Konsultacja

Konsultacja ma na celu zapoznanie się z problemem i poznaniem potrzeb dziecka. Głównym powodem konsultacji jest zapewnienie  BEZPIECZEŃSTWA, dlatego nasze wsparcie w procesie zmiany nie może odbyć się bez wcześniej odbytej konsultacji.

rozmowa

analiza składu ciała

Wywiad medyczny

Testy diagnostyczne

ustalenie celu

Plan działania

konsultacja-dziecka-z-nadwaga-wada-postawy

zadzwoń i umów się na konsultację

wartość dziecka jako człowieka nie opiera się jedynie na tym co robi, albo na tym, jakie ma osiągnięcia... Jest kompletne samo w sobie

NAJCZĘŚCIEJ WYMIENIANE CELE TRENINGOWE...

UTRATA WAGI
89%
ZDROWE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI
85%
POPRAWA SPRAWNOŚCI
67%
WZMOCNIENIE CIAŁA
58%

Zobacz co o nas mówią...

zajęcia-sportowe-dla-młodzieży-wrocław
Odtwórz wideo

opisz nam swoje wyzwanie, znajdziemy drogę

ILE TRWA KONSULTACJA?

0 '
CZAS TRWANIA
0 -
CENA KONSULTACJI

SĄ 2 DNI W ROKU KIEDY NIE MOŻNA NIC ZMIENIĆ... TO WCZORAJ I JUTRO...

dołącz do grona zadowolonych klientów…

"Fit-Kids tworzy wyjątkową atmosferę dla każdego dzieciaka, który tu trafia. Uwielbiam to co robicie i co sobą reprezentujecie: Indywidualne podejście do każdego, pełną koncentrację na dziecku, wiedzę, zaangażowanie, pasję. Rozwijacie w dziecku nie tylko umiejętności, technikę, sprawność, kondycję etc, ale dbacie również o wsparcie mentalne i budujecie poczucie własnej wartości młodego człowieka, za co dziękuję najbardziej. Moja córa jest zachwycona !!! Dziękuję ..."
dawid durawa
tata MARTYNY
"Pawel BYŁ dzieckiem bardzo otyłym, leniwym, zakompleksionym. Przełomowym dniem był 23 czerwiec, dzień urodzin mojego Pawełka. Rozłożyliśmy basen w ogrodzie, miała być celebrowana pierwsza wakacyjna niedziela. Wtedy przelała się czara goryczy! Przyszedł do mnie mój 12 latek i powiedział ,że już nie chce tak wyglądać!!! Paweł chodzi na indywidualne zajęcia z Kacprem. Pracowali cała wakacje!!! Po 3 miesiącach treningów mamy już wiele centymetrów mniej, ubrania kupujemy mniejsze!!!!!! Kompleks wagi już dawno zniknął! Nikt już nie nazywa Pawła "grubasem" ani "pączkiem". Jego samoocena w końcu się poprawiła, poprawiły się tez oceny nie tylko z WF-u!!! Paweł ma więcej siły energii i motywacji. Nie spędza już każdej wolnej chwili przed komputerem, ciężko go ściągnąć do domu na kolację 🙂 Dziękujemy FIT Kids!!!To jeszcze nie koniec naszej przygody!"
opinie-rodziców-na temat-fit-kids
ANNA
MAMA PAWŁA
"Cudne miejsce !!! Syn z zajęć wychodzi mokry, ale zawsze z uśmiechem i przez całą drogę powrotną opowiada jakie ćwiczenia robił, jak było super i jeszcze na dodatek, że muzyka fajna leciała 😀 Widac już pierwsze efekty, jesteśmy bardzo zadowoleni . Pracują tam ludzie pełni pasji, uśmiechnięci , z fajnym podejściem . Zdecydowanie polecam ☺️"
Fit-kids-opinie
Anna Kuriata
mama krzysia
dane kontaktowe frmy

ONE LIFE ONE BODY


Tadeusza Kościuszki 25,
(wejście do lokalu od strony podwórka)

50-011 Wrocław

NIP: 924-18-55-251

tel. 888-530-666

e-mail. recepcja@fit-kids.pl

 

 

Numer konta: 87  1140  2004  0000  3202  7917  6533

Tytuł przelewu: Imię i Nazwisko dziecka, Konsultacja -data konsultacji

Do zobaczenia