Karnety

TRACĘ NA WADZE (program specjalny)


Image title

 


Zajęcia mające na celu utratę nadmiernej tkanki tłuszczowej. Program opracowany jest przez Trenera Personalnego oraz Dietetyka Dziecięcego, oparty na specjalistycznym sprzęcie dedykowanym wyłącznie dla dzieci. Systematyczne ćwiczenie pod okiem specjalistów są bezpieczne i efektywne.

Nadmierna masa ciała u dzieci może powodować nie tylko problemy zdrowotne ale także psychologiczne. Zadbaj o to, aby Twoje dziecko w pełni mogło korzystać z uroków dzieciństwa!

Pierwsze zajęcia w miesiącu prowadzone są przez Dietetyka Dziecięcego i dotyczą zdrowego odżywiania. Ich celem jest uświadomienie żywieniowe dzieci i wykształcenie prawidłowych nawyków żywieniowych poprzez zabawę. Kolejne zajęcia odbywające się w ramach programu prowadzone są przez Trenera Personalnego.

Czym jest programu TRACĘ NA WADZE?

To zajęcia, których celem jest zachęcenie dzieci borykających się z problemem nadwagi/otyłości do aktywności fizycznej. Jednocześnie wprowadzający elementy edukacji żywieniowej i zagadnień dotyczących zdrowego stylu życia.

Jakie są zalety programu TRACĘ NA WADZE?

  • Efektywne treningi ukierunkowane na redukcję tkanki tłuszczowej .

  • Budowanie świadomości żywieniowej ze względu na poruszane podczas zajęć zagadnienia dietetyczne.

Korzyści płynące z programu TRACĘ NA WADZE:

  • treningi  pozwalają zrzucić zbędne kilogramy w bezpieczny i dopasowany do możliwości dziecka sposób;

  • uczą pracy w grupie;

  • pełnią funkcje edukacyjną;

  • program opiera się na budowaniu silnej więzi miedzy trenerem a uczestnikiem ale również dziećmi miedzy sobą, bo przecież wspólnie tworzymy TEAM, w którym zawsze możemy  na siebie liczyć.

Zajęcia realizowane są w ramach miesięcznego programu Tracę na wadze dwa lub trzy razy w tygodniu. Zajęcia trwają 60 minut.


40zł - wejście jednorazowe

220zł - karnet miesięczny (8 wejść - 2x w tygodniu)

300zł - karnet miesięczny (12 wejść - 3x w tygodniu)
Karnety obowiązujące w Fit-Kids Centrum Aktywnego Dziecka są karnetami miesięcznymi +/- 1 dzień, ważnymi od daty zakupu. W przypadku nieobecności dziecka na zajęciach istnieje możliwość ich odrobienia na wszystkich zajęciach dostępnych w grafiku (w miarę dostępnych miejsc na zajęciach). Dodatkowo dzięki naszej Strefie Klienta można "zamrozić" karnet na 7 dni.

Zakup karnetów odbywa się w Fit-Kids Centrum Aktywnego Dziecka oraz przez Strefę Klienta.

Akceptujemy płatność kartą, gotówką w Fit-Kids oraz przelewy na konto.


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.