poprawisz

fit-kids hero

trening personalny

ćwiczenia-dla-dziecka-z-otyłością

Może czas coś zmienić?!

odkryj swoją moc

Fit-Kids Hero to trening przeznaczony dla każdej osoby, niezależnie od wieku, płci, poziomu wytrenowania, motywacji czy wytrenowania. Najważniejszą jego zaletą jest dostosowany poziomu treningu do możliwości psychofizycznych dziecka, stanu zdrowia, oraz celu treningowego.

hero-trening-indywidualny-dla-dzieci-z-nadwaga-i-otyloscia
fit-kids-hero-zdrowie-dziecka-poprawa-sprawnosci

DLACZEGO WARTO

ĆWCZYĆ Z TRENEREM PERSONALNYM

JEŚLI TWOJE DZIECKO

 

 • Rozpoczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną (spowodowanej dłuższą przerwą lub kontuzją)
 • Chce poprawić swoją: kondycję, siłę, wytrzymałość, wygląd, samopoczucie, samoocenę
 • Potrzebuje dodatkowej motywacji do działania
 • Chce ćwiczyć bezpiecznie pod okiem wykwalifikowanej osoby
 • Potrzebuje wsparcia mentalnego, albo ułożenia planu treningowego i nauki prawidłowej techniki ćwiczeń
 • Zmaga się pewnymi ograniczeniami psychofizycznymi
 • Ma nadwagę, otyłość, lub słabe mięśnie posturalne, odpowiadające za utrzymanie prawidłowej postawy ciała (garbi się).
 • Niechętnie bierze udział w zajęciach ruchowych
 • Ma tendencję do rozpoczynania treningów i ich nie kończy
 • Ma cel, który zawsze chciało osiągnąć (zapytaj), ale nie wie, jak zacząć.
 • Spoglądanie w lustro nie napawa radością.

JEŻELI WASZE DOTYCHCZASOWE WYSIŁKI TRENINGOWE NIE DAJĄ EFEKTÓW, WARTO POROZMAWIAĆ Z TRENEREM

Pamiętaj!

Zdecydowanie się na rozpoczęcie ćwiczeń to pierwszy krok. Drugi krok to wytrwanie w postanowieniu. Aby zmienić styl życia na zdrowszy, musisz być cierpliwy, ponieważ zajmuje to trochę czasu. Trener motywujący do dalszego wysiłku i postępów, może okazać się bardzo przydatny.

WSPARCIE trenera

 • Umożliwi BEZPIECZNY i możliwie najszybszy powrót do formy.
 • Zapewni Tobie (dla rodzica bezpieczeństwo dziecka jest bezcenne) i Twojemu dziecku poczucie komfortu i ułoży program treningowy adekwatny do poziomu fizycznego.
 • Doradzi idealne ćwiczenia dla Twojego dziecka, by mogło doskonale, prawidłowo i harmonijnie kształtować swoje ciało.
 • Pokaże świat prawdziwej, wewnętrznej motywacji (pomyśl o trenerze personalnym, jak o dobrej inwestycji). Jako rodzice często (niestety) nie mamy takiego autorytetu jak trener/nauczyciel czy nawet kolega/koleżanka.
 • Pomoże ułożyć grafik treningów, zmotywuje do działania, będzie kontrolował postępy i inspirował.
 • Ustali szczegółowy plan, odpowiednio rozłożony w czasie, pozwoli osiągnąć zamierzony cel.
 

trener-personalny-dla-dzieci-wrocław

Zadzwoń i umów się na konsultację 

Odkryj swoją moc!

dołącz do grona zadowolonych osób

"Fit-Kids tworzy wyjątkową atmosferę dla każdego dzieciaka, który tu trafia. Uwielbiam to co robicie i co sobą reprezentujecie: Indywidualne podejście do każdego, pełną koncentrację na dziecku, wiedzę, zaangażowanie, pasję. Rozwijacie w dziecku nie tylko umiejętności, technikę, sprawność, kondycję etc, ale dbacie również o wsparcie mentalne i budujecie poczucie własnej wartości młodego człowieka, za co dziękuję najbardziej. Moja córa jest zachwycona !!! Dziękuję ..."
dawid durawa
tata MARTYNY
"Pawel BYŁ dzieckiem bardzo otyłym, leniwym, zakompleksionym. Przełomowym dniem był 23 czerwiec, dzień urodzin mojego Pawełka. Rozłożyliśmy basen w ogrodzie, miała być celebrowana pierwsza wakacyjna niedziela. Wtedy przelała się czara goryczy! Przyszedł do mnie mój 12 latek i powiedział ,że już nie chce tak wyglądać!!! Paweł chodzi na indywidualne zajęcia z Kacprem. Pracowali cała wakacje!!! Po 3 miesiącach treningów mamy już wiele centymetrów mniej, ubrania kupujemy mniejsze!!!!!! Kompleks wagi już dawno zniknął! Nikt już nie nazywa Pawła "grubasem" ani "pączkiem". Jego samoocena w końcu się poprawiła, poprawiły się tez oceny nie tylko z WF-u!!! Paweł ma więcej siły energii i motywacji. Nie spędza już każdej wolnej chwili przed komputerem, ciężko go ściągnąć do domu na kolację 🙂 Dziękujemy FIT Kids!!!To jeszcze nie koniec naszej przygody!"
opinie-rodziców-na temat-fit-kids
ANNA
MAMA PAWŁA
"Cudne miejsce !!! Syn z zajęć wychodzi mokry, ale zawsze z uśmiechem i przez całą drogę powrotną opowiada jakie ćwiczenia robił, jak było super i jeszcze na dodatek, że muzyka fajna leciała 😀 Widac już pierwsze efekty, jesteśmy bardzo zadowoleni . Pracują tam ludzie pełni pasji, uśmiechnięci , z fajnym podejściem . Zdecydowanie polecam ☺️"
Fit-kids-opinie
Anna Kuriata
mama krzysia

jedną z POMOCY jaką możemy dać innym, jest pokazanie ich MOCY!

PAKIETY TRENINGOWE

Holistyczne i systematyczne podejście do treningu to przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO, ALE RÓWNIEŻ PRAWIDŁOWY ROZWÓJ, KTÓREGO KONSEKWENCJĄ I NAGRODĄ JEST ZMIANA STARYCH, LUB POWSTANIE NOWYCH ZDROWYCH NAWYKÓW U DZIECI. 

pojedyńczy trening

69 -
ważny 1 tydzień

pakiet 10 treningów

1200 -
Ważny 3 miesiące

pakiet 4 treningów

480 -
Ważny 2 miesiące
wykonaliśmy ponad

+5.000

Treningów personalnych z dziećmi

ILE TRWA TRENING?

Czas trwania Fit-Kids Hero nie jest jasno określony, ponieważ zależy od wielu czynników, które są zmienne – główne z uwagi to stan psychofizyczny ćwiczącego w momencie treningu oraz realizacja założonego celu treningowego. Korzystając z doświadczenia i wiedzy fizjologii wysiłku fizycznego najbardziej efektywnym czasem trwania treningu jest praca do 60 minut.

GDZIE TRENUJEMY?

Trening może odbywać się w różnych miejscach (siłownia, sala gimnastyczna, świeże powietrze – park, w domu – online) w zależności od celu treningowego, możliwości oraz planu jaki wcześniej nakreślił trener podczas konsultacji.

Jak już wcześniej wspominaliśmy Fit-Kids Hero to indywidualne podejście skoncentrowane na dziecku i jego potrzebach. Dni oraz pory treningów dopasowywane są oraz ustalane wspólnie podczas konsultacji. Wsparcie polegające na zrozumieniu potrzeb dziecka. Cały konspekt treningowy i znajdujący się w nim zestaw ćwiczeń, oraz różnego rodzaju zadania na bieżąco są analizowane (pracujemy z człowiekiem, a nie robotem), aby kolejne zadania, treningi były przemyślane i przede wszystkim bezpieczne. Dostosowywane nie tylko pod względem możliwości psychofizycznych dzieci, ale również zachęcały i angażowały w ciekawy sposób do aktywności ruchowej i realizacji celów ustalonych podczas wspólnej konsultacji.

Opisz nam swoje wyzwanie, znajdziemy drogę