Jaką rolę w życiu człowieka odgrywa praca TRENERA z powołania?

DODANE 22.03.2020


 "Człowiek nie może pracować bez odpoczynku, ale odpoczynek bez pracy nie daje zadowolenia", to prawda.


Mija czwarty dzień kwarantanny, czujemy się inaczej niż zwykle.

Wirus COVID-19, który jest najczęściej wyszukiwanym "zagadnieniem" w przeglądarce internetowej- zszedł na dalszy plan. 

Brakuje nam pracy, brakuje nam znaczącej części naszego życia.

Życie prywatne i zawodowe – razem, czy jednak osobno?  W naszym przypadku razem. Dziś, pomimo czasu wolnego, myślimy o każdym Dziecku, z osobna.

Zastanawiamy się, jak wygląda , w chwili obecnej, sprawność fizyczna danego Dziecka, nawyki żywieniowe, ale także przychodzą na myśl zapytania, takie jak np.: "Czy opracował już szkolne zagadnienia, które pojawiają się na dzienniku elektronicznym?" lub "Czy obejrzał już trzeci sezon "Domu z papieru" ?", ewentualnie "Czy udało mu się przejść najtrudniejszą, rzekomo, misję w GTA?"- Tak, jesteśmy na bieżąco- Wasi Superbohaterowie mówią Nam wszystko.

Często dzwonimy do siebie, Trenerzy, i analizujemy sytuację- pocieszając się nawzajem. Jesteśmy wspólnotą, jednością, a nawet Rodziną (zdaniem socjologów i według najprostszych jej definicji, to „najważniejsza, podstawowa grupa społeczna, na której opiera się całe społeczeństwo”). Czujemy niepewność, martwimy się- powodem jest brak noszącej pomocy.

Jesteśmy świadomi, iż dla większości z Was Fit-kids, to nie tylko Treningi Personalne czy zajęcia "Tracę Na Wadzę", ale przede wszystkim(!) kształtowanie prawidłowych nawyków, umiejetność współpracy, doskonalenie pewności siebie. Zaobserwowaliśmy również, iż w godzinach pracy - przebywając w domu, niestety- rozpiera nas, Trenerów, energia.

Nie możemy wysiedzieć na przysłowiowych "czterech literach" (choć naszych Podopiecznych również uczymy cierpliwości- postaramy się być bardziej wyrozumiali).

Są momenty, kiedy włączamy terminarz i sprawdzamy z jakim Superbohaterem mielibyśmy, w danym momencie, trening. 

Tęsknota czy przywiązanie? Tęsknota i przywiązanie!! Bardzo tęsknimy za Naszymi Bohaterami, to Wy ładujecie nasze baterie

Obiecujemy, że wrócimy z nowymi pomysłami, wzbogaconą wiedzą, ale również z podwójną, a nawet potrójną siłą. 

Dziękujemy, że jesteście z Nami. Nawet nie wiecie - ile to dla Nas znaczy, doceniamy to każdego dnia. 


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.