Zespół


Nikola Sobczak 

Instruktorka Fit&Funky™. Przeszkolona pod okiem samych twórców Navanity i Khadro Sgambato. Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku genetyka i biologia eksperymentalna. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 4 lat. Przez około 13 lat tańczyła w Zespole Flick zdobywając wielokrotnie nagrody na Festiwalach Ogólnopolskich jak i Międzynarodowych. Przygodę z dance-fitness rozpoczęła odnajdując program Fit&Funky™ będący połączeniem tego co kocha najbardziej, czyli treningu siłowego i tańca. Swoją pasję nieustannie rozwija pod okiem szkoleniowców z całego świata uczestnicząc w zajęciach prowadzonych m.in. przez Navanite i Khadro Sgambato, Alejandro Angulo, Tony’ego Stone’a i wielu innych. Uczestnictwo w wielu szkoleniach pozwala na tworzenie pomysłowych i zabawnych zajęć.

Uważa, że największą nagrodą jest uśmiech i zadowolenie na twarzy uczestników.

Karolina Wijata

Trener personalny (patronat IFAAA), doradca żywieniowy, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, mająca za sobą starty w zawodach Bikinii Fitness oraz była zawodniczka klubu piłki nożnej AZS Wrocław (ekstraklasa kobiet). Swoje doświadczenia i pasję kieruje w stronę treningu funkcjonalnego, mobility, racjonalnego odżywiania oraz zdrowego stylu życia. 

Patrycja Zawistowska

Magister Wychowania Fizycznego, Specjalność: Wychowanie Fizyczne Specjalne. Trener Personalny, Trener Personalny dla Dzieci, Instruktor Fitness, Instruktor Fitness dla Dzieci, Doradca żywieniowy. Pasja do sportu i miłość do dzieci sprawia, że w pracy czuje się jak ryba w wodzie. Żywiołowa, energiczna, chodzący wulkan energii, zaraża najmłodszych miłością do aktywnego trybu życia!