Wierzymy, że wszystko, co robimy, podważa status quo. Naszą misją jest zmiana życia dzieci na lepsze! Chcemy, aby były zdrowie, sprawne, aktywne i pewne siebie. Pracujemy zgodnie z rozwojem ontogenetycznym dzieci. Koncentrujemy się na indywidualnych możliwościach i potrzebach każdego z naszych podopiecznych. Kształtujemy ich przyszłe życie odpowiedzialnie i wprowadzamy zmiany w przyjazny sposób.

"Wartość dziecka mierzy się umiejętnością wychodzenia z porażek, a nie liczbą sukcesów"


NIE WIESZ CO? NIE WIESZ JAK? NIE WIESZ GDZIE? NIE WIESZ DLACZEGO?

Efektywnie i bezpiecznie ćwiczyć?
Nauczyć dziecko radzenia sobie z porażkami?
Przekonać dziecko do zdrowego odżywiania?

Aktywne i zdrowe życie jest fundamentem naszego funkcjonowania. Zapewnia odpowiednią siłę i energię do stawiania czoła przeciwnościom codziennego dnia. Zadbaj więc o to aby zapewnić solidną podstawę swojemu dziecku. Nauczymy go jak o siebie zadbać i jak żyć aktywnie. Z nami pozna tajniki efektywnych ćwiczeń, w dorosłym życiu doskonale będzie wiedział, jak ćwiczyć na siłowni, jak wykorzystać znajdujące się tam urządzenia, ale co najważniejsze, będzie wiedział, jak ćwiczyć bezpiecznie, zachowując odpowiednią technikę. Będzie miał podstawy, które blokują tak wielu z Was, aby rozpocząć aktywne życie.

Nieodzowną częścią aktywności fizycznej jest odporna i mocna psychika. Nie ważne czy jesteś wielkim sportowcem, czy zwykłym radosnym dzieckiem, każdy musi umieć przegrywać. Zaakceptować tą porażkę i przekłuć ją w swoje zwycięstwo. Dlatego też bardzo dużą wagę przykładamy do aspektów psychologicznych podczas zajęć. Wzmacniamy psychikę dzieci, budujemy w nich pewność siebie i poczucie własnej wartości. Pokonując swoje kolejne granice wiedzą, ile mogą osiągnąć i nie poddają się przy pierwszym niepowodzeniu. 

Bardzo ważnym aspektem podczas zajęć jest także proces grupowy. Dzieci w naszym Centrum ćwiczą wśród rówieśników walczących z tym samym problemem, przez co czują się na zajęciach komfortowo, a grupa stanowi dla nich wsparcie i motywację.

Aktywne życie to nie tylko sport, ale także wszystko co jest z nim związane. Prawidłowe, zdrowe nawyki żywieniowe, dbania o odpowiednie nawodnienie organizmu. Korzystanie z sezonowości produktów spożywczych, tak aby czerpać z nich najwięcej korzyści. Ale także dbanie o zdrowie, odpowiedni ubiór dostosowany do warunków atmosferycznych. Dbanie o odpowiednią jakość i warunki snu jak i posiłków. Wszystko to składa się na szeroko pojęte określenie healthy lifestyle, do którego sami tak bardzo dążymy, jednak nie wiemy jak go wdrożyć. Jeszcze trudniej przekazać to dziecku i wyrobić w nim te nawyki…

Zajęcia

Grafik zajęć

2-6 LAT
6-12 LAT
>12 LAT

Summer Camp Fit-Kids -Dąbki 2019

Zapisz się

Urodziny dla dzieci

Dowiedz się więcej
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.