O nas

Fit-Kids Centrum Aktywnego Dziecka 

to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Stworzone z myślą o dzieciach i dla dzieci- ich zdrowym rozwoju fizycznym. Chcemy, aby Państwa pociechy rozwijały się zafascynowane aktywnością fizyczną oraz zdrowym jedzeniem. Stworzyliśmy miejsce, które poprzez zabawę i odpowiednie podejście naszej kadry, pomoże w wykształceniu prawidłowych wzorców ruchowych, nauczy zasad zdrowego odżywiania a także wykształci bądź pomoże w zachowaniu dobrej sprawności fizycznej dzieci.


Jeśli trafili Państwo na naszą stronę, oznacza to, że zależy Państwu na tym aby Wasze dzieci dorastały aktywne fizycznie. Aby sprostać Państwa (oraz swoim:)) wymaganiom, otworzyliśmy pierwszą we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku siłownię dla dzieci wyposażoną w specjalistyczny sprzęt Panatta Kids.


Dodatkowo naszą ofertę uzupełniliśmy o zajęcia tematyczne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Oferujemy Państwu różnorodne zajęcia, które mają na celu wspomaganie prawidłowego rozwoju fizycznego, sportowego ale także mentalnego Państwa dzieci. Dodatkowo prowadzimy zajęcia motoryczne dla klubów sportowych, aby wzmocnić wytrzymałość, siłę oraz obniżyć prawdopodobieństwo wystąpienia kontuzji u młodych zawodników w różnych dyscyplinach sportowych. 


Ponadto organizujemy także niezapomniane fit urodziny dla dzieci, które łączą aktywność fizyczną ze świetną zabawą. 


Mamy nadzieję, że Fit-Kids Centrum Aktywnego Dziecka, będzie miejscem chętnie odwiedzanym przez Państwa dzieci.

Zespół Fit-Kids

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.